poniedziałek, 25 marca 2019

Konkurs "Zasmakuj radości na Wielkanoc" - wynikiPoczuliście już powiew wiosny? To najlepszy moment na zmiany także w kuchni. Dlatego już dziś mam dla Was świetną wiadomość - startujemy z konkursem, w którym do wygrania jest zestaw pięknych garnków. Jesteście ciekawi, jak go zdobyć??
Zanim jednak przejdę do zadania konkursowego, w kilku słowach opowiem, dlaczego warto powalczyć w konkursie o tę nagrodę:)

Garnki emaliowane kojarzą się mi z rodzinnym domem i kuchnią mojej babci, a gotowane w nich potrawy smakowały najlepiej na świecie. Dziś wiem, że to dzięki właściwościom emalii. Emaliowane naczynia są bezpieczne, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Emalia nie wchodzi w reakcję z żywnością, nie pochłania zapachu i smaku, dzięki czemu potrawy zachowują swój aromat i pysznie smakują. Kolejna zaletą emalii jest to, że takie naczynia można przechowywać w lodówce, myć w zmywarce i używać na różnych rodzajach kuchenek, w tym także indukcyjnych.
Kolekcja Village Emalia Polska Pleszew wyróżnia się pięknym rustykalnym wzorem, dzięki czemu te naczynia są ozdobą każdej kuchni.

Konkurs "Zasmakuj radości na Wielkanoc"


Zadanie: Przygotuj potrawę na śniadanie wielkanocne (przepis + zdjęcie) oraz opisz w kilku zdaniach, który z produktów dostępnych na https://zasmakujradosci.pl/ pomoże w przygotowaniu tej potrawy. Wykonane zadanie należy przesłać na adres: julianna7@o2.pl lub opublikować pod postem konkursowym na profilu bloga w serwisie Facebook .

Czas trwania konkursu: 25.03.2019 - 07.04.2019.
Rozstrzygnięcie konkursu: 10.04.2019

Nagroda: zestaw naczyń z serii Village Emalia Polska Pleszew.
Sponsorem nagród jest Zasmakuj Radości.
Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych w celach przeprowadzenia konkursu, ogłoszenia wyników i wydania nagród. W przypadku wygranej uczestnik konkursu wyraża zgodę na opublikowanie wyników konkursu, w tym jego imienia i nazwiska lub nazwy użytkownika.Wyniki konkursu

Konkurs dobiegł końca. Jak zawsze wybór jednego zwycięzcy był bardzo trudny. Nadesłaliście 15* apetycznych zgłoszeń, bardzo różnorodnych - były wśród nich przepisy na jajka w różnej postaci, wielkanocne wędliny, żurek na domowym zakwasie, słodkości...
 

And the winner is....

Elżbieta D. za przepis na żurek. 

Serdecznie gratuluję i proszę o podanie adresu do wysyłki nagrody. Zwycięskie zgłoszenie zostało również opublikowane pod zdjęciem w albumie na fb.

* jedno zdjęcie nie chciało się pobrać z maila, dlatego nie ma go w galerii.
Regulamin Konkursu „Zasmakuj radości na Wielkanoc”

§ 1  Postanowienia ogólne

1.     Organizatorem konkursu jest blog Obiadgotowy.pl zwany dalej („Organizator konkursu”).
2.     Partnerem konkursu jest marka Florina by Emalia Polska Pleszew,
3.     Konkurs został ogłoszony na blogu Obiad gotowy!. Informacje o konkursie zostaną opublikowane także na na fanpage’u bloga w serwisie facebook: https://www.facebook.com/ObiadGotowy/
4.     Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żadnym zakresie sponsorowany, wspierany, administrowany, ani stowarzyszony z portalem www.facebook.com.
5.     Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 o grach hazardowych (Dz.U.2016.471 j.t. z 2016.04.08).
6.     Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat najpóźniej w dniu opublikowania Zadania konkursowego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz mające stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

§ 2  Warunki i zasady uczestnictwa w Konkursie


1.     Konkurs trwa od 25.03.2019r. do 07.04.2019r. do godziny 23:59.
2.     Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu potrawy na śniadanie wielkanocne (przepis + zdjęcie) oraz opisanie w kilku zdaniach, który z produktów dostępnych na https://zasmakujradosci.pl/ pomoże w przygotowaniu tej potrawy.
3.     Wykonane zadanie należy przesłać na adres: julianna7@o2.pl 
4.     Każdy z uczestników Konkursu może przesłać 3 zgłoszenia.
5.     Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń, które są sprzeczne z polskim i międzynarodowym prawem, w sposób rażący naruszają interesy osób trzecich bądź zawierają wyrażenia powszechnie uznawane za wulgarne, obraźliwe lub społecznie niewłaściwe.

§ 3  Nagroda w Konkursie i ogłoszenie wyników.

1.     Nagrodą w konkursie jest zestaw naczyń emaliowanych marki Florina by Emalia Polska Pleszew z kolekcji Village.  
2.     Sponsorem nagród jest marka Florina.
3.     Rozstrzygniecie konkursu nastąpi do dnia 10.04.2019.
4.     Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony o przyznaniu nagród poprzez ogłoszenie wyników konkursu na blogu obiadgotowy.pl.
5.     Zwycięzca konkursu powinien do dnia 14.04.2019 roku przesłać Organizatorowi drogą elektroniczną (julianna7@o2.pl) dane adresowe do wysyłki nagrody.
6.     Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych w celach przeprowadzenia konkursu, ogłoszenia wyników i wydania nagród. W przypadku wygranej uczestnik konkursu wyraża zgodę na opublikowanie wyników konkursu, w tym jego imienia i nazwiska lub nazwy użytkownika.
7.     Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.
8.     Nagroda zostanie przesłana na koszt Organizatora na wskazany przez Zwycięzcę adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


§ 4 Prawa autorskie

1.     Biorąc udział w Konkursie, Uczestnik oświadcza, że jest jedynym autorem opublikowanej przez siebie pracy konkursowej i posiada do niej pełne prawa autorskie.
2.     Poprzez akceptację niniejszego Regulaminu, Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie przez Organizatora z Pracy konkursowej w całości lub w dowolnej części bez ograniczeń terytorialnych, czasowych i ilościowych na wszelkich znanych w chwili organizacji Konkursu polach eksploatacji.
3.     Organizator nie ponosi odpowiedzialności za spory oraz roszczenia osób trzecich w stosunku do zgłoszeń konkursowych, w szczególności opisów i zdjęć.

§ 5 Ochrona danych osobowych

1.     Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy, wydania i odbioru nagrody.
2.     Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.
3.     Przetwarzanie danych, o których mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu obejmuje także publikację imienia nazwiska uczestnika na liście zwycięzców w poście z wynikami konkursu.
4.     Dane osobowe uczestników konkursu będą przechowywane przez Organizatora konkursu i podmioty współpracujące tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia konkursu i wydania nagród. Po wydaniu nagród dane osobowe uczestników zostaną trwale usunięte.
5.     Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności.


4 komentarze:

Drukuj